Advertenties


algemeen (professionele) fotografie topic

Gestart door Niels Nederlof, 20 mei 2005, 16:45:15

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 2 gasten bekijken dit topic.

Bob

En zo behandel je lastige jongentjes  :) :) :)

Jeroen

Inderdaad, dus pas maar op als je weer eens op de koffie komt  :D



Marc Brouwer





Gemaakt met de Canon Powershot A520, dus geen Spiegel Reflex Camera  ;) ;D :D
"We Shall Not Be Moved"

Jeroen

Waar zat jij Marc?

Ik was het vergeten en reed er toevallig lang, heb langs de snelweg op een b weg ff gestaan.
Dus zat op vrij grote afstand, wordt wel tijd voor een extra lens.

Dit is het origineel (wel verkleind)


Rik G

Dan doe ik ook even mee!! ;D

Kreta, Griekenland 2003


Santorini, Griekenland 2003


Cancun, Mexico 2004


Cancun, Mexico 2004

Qweras

Onderste foto is werkelijk prachtig plaatje,? enige wat mij soort stoort is dat de horizon schuin loopt, maar verder :D

Rik G

Ik heb nog gevraagt of die onweersbui even recht voor mijn hotelkamer wilde gaan hangen maar daar had hij niet zo'n trek in. LOL ;D

Ik heb nog een leuk verhaaltje bij die onderste foto. Die onweersbui die je op de Caribische zee ziet is een voorloper van Hurricane Ivan. De zwaarste orkaan die in 2004 het caribisch gebied heeft getroffen. Het oog van Ivan is op ca. 100 km langs Cancun getrokken. We hebben de zijkant van Ivan dus meegekregen en ik kan je vertellen daar kan een windkracht 12 zoals wij die hier gewend zijn niet tegenop. ;)

Cancun kan ik trouwens iedereen aanraden. Zo'n geweldige vakantie beleefd daar 8). Een tip, ga niet in hurricane season zoals wij :D

Rik G

Even wat gepaintshopt en hier het resultaat: een rechtelopende horizon :D


Gerard Paas

goed bezig, 'k kreeg al last van horizon stoornisen ;D maar inderdaad de 2 laatste foto's zijn  8)
www.vwauditeamhoogeveen.nl

live starts @ 200+ PK
mijn auto's tot nu toe: Ford escort 1.3 cabrio<>Renault Megane Coupé 1.6<>VW Golf Mk1 1.5c<>VW Golf Mk2 1.6 Tour 10 millionen edition<>VW Golf Mk3 1.8cl<>VW Passat variant 1.8cl<>VW Polo Coupe GT 1.3i

Marc Brouwer

Citaat van: Jeroen op 18 juni 2005, 22:28:46
Waar zat jij Marc?

Ik zat op het terrein vanaf 's ochtends 10 uur tot 's middags 4 uur. Ben behoorlijk bijgekleurd maar ook in negatieve zin. ;D iig wel een mooie dag gehad.
"We Shall Not Be Moved"

Arno

#57
Mijn sprint scooter (officele / legale doeleinden) het plaatwerk zit er nog niet op daar ivm het nodige testbankwerk wat nog gedaan moet worden en de kappen nog na de spuiterij moeten:

Wat pics van aardige kwaliteit (canon ixus i)



http://arno.computerondersteuning.nl/blok%20terras.jpg

Macro functie:

http://arno.computerondersteuning.nl/keihin%201.jpg



Als je goed kijkt zie je dat dit de logo's zijn die op de carburateur staan.

http://arno.computerondersteuning.nl/Arno%20Lint%20Film.avi

Dit is een filmpje van mij in actie (ja ik verlies daar... hij werd uiteindelijk 2e, dus een schande is het niet)
Voor de oplettende kijker: ik ben de rechtse..

Ik zal zometeen nog meer mooie foto's posten die ik zelf gemaakt heb.

Arno

Hoe kan ik de images doorlinken dat je hem gelijk te zien krijgt?

sebastiaan

als je een bericht stuurt zie je boven de emo's oa een wereldbol staan daarnaast zie je een soort afbeelding druk er op en je ziet daartussen iets zetten en je krijgt een afbeelding.
// wereldbol is url

EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev