Advertenties


algemeen (professionele) fotografie topic

Gestart door Niels Nederlof, 20 mei 2005, 16:45:15

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 3 gasten bekijken dit topic.

Erik van der Velde

#90
Die A380 vind ik echt een vreselijk ding. Ik wacht liever op de eerste airbus van klm (a330) die 25 augustus geleverd word. Dan ben ik langs de baan te vinden. Die vind ik een stukje mooier, heb de eerste foto al gezien en die zagen er goed uit.

Dennis Postma

Tja, de A380 is miss niet de mooiste maar denk ik wel imposant om eens te zien opstijgen of landen  ::) maar we wachten je foto's wel af van de A330  :D

Niels Nederlof

Hier nog wat foto's die ik afgelopen Zondag geschoten heb op de all dutch porsche days in zandvoort:









" die richtig gute Autofahrer haben die Fliegen auf den Seitenscheiben" Walter Rörhl

Timo Zuiderduin

was daar ook vorig jaar, waren er met een carrera 4s getuned door Carlsonn (ja das een mercedestuner maar de baas is de buurman van de porsche eigenaar dus een vriendendienstje geweest)

was echt supervet!! was altijd heel erg antiporsche maar na die dag ben ik helemaal om.

Paul

Citaat van: Niels op 11 juli 2005, 20:14:52
Hier nog wat foto's die ik afgelopen Zondag geschoten heb op de all dutch porsche days in zandvoort:

Ik zie "onze" Porsches niet ??? ::)
Laguna 3 estate GT 180 dCi

Clio 3 1.616v Initiale

Niels Nederlof

Heb ik ook nog op de foto, volgen in de loop van de week ;)
" die richtig gute Autofahrer haben die Fliegen auf den Seitenscheiben" Walter Rörhl

Edgar

Heb ook even wat foto's geschoten en ik vond ze aardig gelukt. Gemaakt met een Olympus camedia C-310 Zoom.












ppveenstra

#97
Een collega van me heeft een nieuwe digitale spiegelreflexcamera gekocht een Konica Minolta Dynax/Maxxum 7D:



Deze foto kreeg ik van hem na een weekje fotografie testjes op terschelling, vindt hem zelf super gaaf, vooral de lucht..



Binnenkort gaan we een fotoshoot met mijn wagen doen, dat belooft veel goeds als je het mij vraagt  :D

TheFDM

Dat is zeker een strakke foto :D

Heb zelf ook een digi spiegelreflex camera. moet er alleen nog leren mee omgaan :D want heb geen idee wat in te stellen in welke situatie. (als iemand nog een website weet met wat tips? :) )













Die onderste foto's heb ik een te korte sluitertijd gebruikt, resultaat te donkere foto. wagens reden tussen de 250 en 320 km/u

deze foto is van vanmorgen, was weer eens te vroeg uit m'n bed? ;) toen maar beetje gaan klooien met fototoestel.







Stefan

te korte sluitertijd of niet, het blijven mooie foto's hoor Tim :D
***VERKOCHT***VERKOCHT***
Megane III 2.0TCe-180 Privilege (kleur Rouge Dyna)

Paul

Laguna 3 estate GT 180 dCi

Clio 3 1.616v Initiale

TheFDM

Het beest dat hier thuis rond loopt past hier ook wel. de kat heet namelijk Doggy? ;D












Paul

Laguna 3 estate GT 180 dCi

Clio 3 1.616v Initiale

Stefan

dan ik ook ;D

we hadden haar net, nog iets meer vel dan vulling zegmaar ;D


en ze was al meteen een luilak


halloooo!!!


bij mij achterin de auto(op een kleedje ;)) bevalt mevrouw ook prima ::)


Nieuwsgierig aagje


Binnenkort eens ff wat actuelere foto's maken, want ze is inmiddels 25 kilo ;D
***VERKOCHT***VERKOCHT***
Megane III 2.0TCe-180 Privilege (kleur Rouge Dyna)

Jeroen

Wat voor camera heb je Tim?

Als het een Canon EOS is kun je kijken op www.300d.nl.
Een forum voor de Canon EOS camera's (van 300d tot de 10d).

EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev