Renault Mégane Club

Mégane I Technisch 1996-2002 => [Mégane I] Motorisch => Topic gestart door: romeorenzo op 6 november 2008, 01:46:57

Titel: Motor loop niet op 4 cillinders
Bericht door: romeorenzo op 6 november 2008, 01:46:57
Ik heb al eeen tijdje het probleem en heb hem nu al 3 keer weggebracht maar nog steeds is het probleem niet verholpen. Als me auto koud is rijd hij gewoon goed maar op een gegeven moment loopt hij niet meer stationair, alleen als ik gas blijf geven. Hij maakt ook het geluid alsof hij niet op alle 4 de cillinders rijd. Als ik dan door rij gaat hij met een slakke gang voorruit  als ik volgas geef.

Ik heb me bobines en bougies laten vervangen en nog wat kleine dingens maar het gaat maar niet weg. Heeft iemand een idee wat het probleem kan zijn?

Alvast bedankt
Titel: Re: Motor loop niet op 4 cillinders
Bericht door: Marcelo op 6 november 2008, 04:11:12
wat zijn de specificaties van je auto?

Het zou mogelijk ook aan je computer kunnen liggen.
Stottert je auto ook weleens?
en wat gebeurt er als je hem uit zet en dan weer start? loopt hij dan wel normaal?

Titel: Re: Motor loop niet op 4 cillinders
Bericht door: romeorenzo op 6 november 2008, 15:36:33
Het is een megane 1.6 uit 1996. Hij stottert niet en als ik hem aan en uit doe doet hij hetzelfde. Soms tijdens het rijden doet ie ineens wel weer normaal.
Titel: Re: Motor loop niet op 4 cillinders
Bericht door: matthew op 9 november 2008, 22:19:14
Koelvloeistoftemperatuursensor
EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev