Heb een megane break 1.4 16 v van bj 2000.hij wil vaak niet meer aanslaan.soms moet ik 10 min a 15 starten.heb pas de bougies vervangen en bobine gewisseld dus die zijn het niet.heb het ook even met de oude geprobeerd maar geen verschil helaas.weet iemand wat het kan zijn?
Krijgen de bougies ook daadwerkelijk een vonk?
Als de bougies niet vonken zou ik het eerst met een nieuwe bdp sensor proberen. ;)
ik zou meteen de bdpsensor proberen...
Dat ga ik nog even checke of ze echt vonken.de bdp sensor zit die op de inlaat? Of welke is dat
nope die zit op de versnellingsbak. Lijkt me stug dat ie niet vonkt aangezien die ook uiteindelijk wel aanslaat...
(mocht je in de buurt van Hoorn wonen wil ik hem wel ff aan komen wijzen, maar als het gewoon een zwarte is dan meteen vervangen, als het een blauwe is kan het zijn dat de pinnetjes van de stekker iets moet bijbuigen.
De bdp sensor zit net boven het vliegwiel.
Heb wel vaker gezien dat een auto uiteindelijk nog wel aanslaat als de bdp sensor niet goed is.
Slecht aanslaan met het starten is het eerste teken dat de bdp sensor aan z'n einde is.
(http://img189.imageshack.us/img189/3660/2000renaultmganebreakrx.jpg)
De onderste sensor moet je hebben.
Kan zijn dat er nog een zwarte op zit, als die al eens vervangen is dan is het een blauwe. !-!
suc6
Die pinnetjes bijbuigen heb ik al eens geprobeerd, dat was geen groot succes.
De klant stond de volgende dag al weer langs de kant van de weg te kijken.
Ik zet er nu gewoon altijd een nieuwe op. Kan ik dat gezeur ook niet krijgen. ;)
Weet je ongeveer wat die zou kunnen kosten? Kan ik me vast voorbereiden haha.
Dacht iets in de buurt van 75 euro. ;)
je kan ook ff op de sloop kijken, die blauwe zijn meestal gewoon goed en zitten op meerdere modellen, en al knip je enkel de stekker er af hoef je enkel de bdp sensor te kopen en scheelt je weer ongeveer 25 euro
Volgens mij zie ik deze voor 23,96 euri op carpartsdirect staan, incl nieuwe stekker. (impulsgever krukas noemen ze m daar)
Bij de dealer betaal je rond de 75 euro voor zo'n ding.
Gewoon op internet bestellen of langs een onderdelenzaak gaan. !-!
Oow dat is nog aardig prijzig.probeer vandaag even langs de sloop te gaan.probeer ik eerst even een gebruikte.zij ze van andere type's hetzelfde? Of van een clio of twingo?
Clio Twingo Kangoo Megane
Oke bedankt.dan gaat ik even opzoek.
en waarschijnlijk op andere 4 cilinder benzine modellen ook
Er zijn wel verschillende types, als je zo'n ding besteld kun je uit een paar sensoren kiezen.
En die hebben verschillende onderdeelnummers.
Zolang het maar een 1.4 16v (K4J) is met (ong) zelfde bouwjaar zit je goed op de sloop.
Heb een mooie blauwe op de sloop gevonden.en nu geen start problemen meer gelukkig.
Dus mag ik jullie allemaal bedanken voor de hulp en gaan nu weer verder met het probleem dat de km teller niet werk ,Bedankt allemaal
Graag gedaan !-!
Doet je touren teller het wel? want dan zou namelijk je snelheidssensor kapot zijn ;)
Had je die ook niet meteen ff kunnen meenemen. :D
De snelheidsensor? Zit die bij het wiel of waar kan ik die vinden? Had pas wel een aandrijfashoes die los was.en heb ik hem even vastgezet en de boel een beetje schoongespoten toen deed hij het even een paar x.toen dacht ik misschien zit daar de sensor dus ging ik nog een x aan de schoonmaak zodat al het vet weg is.maar toen ging alleen het abs lampje even branden. Dus weet niet zeker of daar de sensor zit.
Toerenteller doet het wel trouwens.