Hallo meganers,
Ik heb net een megane cc gekocht !-! (Foto's komen later)
Nu gaat ie wel automatisch van het slot af.. Maar als ik weg loop gaat ie niet op slot :?
In het boekje gekeken.. Staat dat je op knopje op potier kan drukken, dan gaat ie op slot.. Alleen werkt dat niet :neen: ook kan je de knop op de achterklep indrukken .. Die doet het wel..
Weet iemand hoe die automatisch op slot gaat als je weg loopt met je card?
die functie (van weglopen) zit nog niet op de Meg 2, wel op de Meg 3.
Als het knopje op je linkerdeur niet werkt, is deze waarschijnlijk kapot. Doet het knopje op het rechterportier het nog wel?
Ooh oké .. nee links en rechts doen het alle 2 niet
Dan zijn beide drukknopjes stuk.
Met weg lopen werkt idd niet op een meg2, dat is pas op de meg3.
Als je het zelf wil fixen, zie dit draadje (http://www.meganeclub.nl/fora/index.php?topic=13430.30).
was het niet zo dat wanneer 1 van de knop schakelaars kapot is, zowel links als rechts niet werkt?
Aanrader is eerst met contactspray aan de slag te gaan (maar dat staat ook verteld in het draadje van Tedo) ;)
Contactspray helpt maar even (of niet). Als een knop defect is, moet je echt aan de slag.
En ze staan op de een of andere manier in verbinding met elkaar ja. Toen ik er een gemaakt had, deden twee anderen het ook weer. En de vierde gek genoeg niet. Ook werkt het na een fix soms de volgende dag pas weer (nadat de auto in de nacht in een soort slaapmodus geweest is).