Hallo,
Ik had vd week al eens hetzelfde, maar na een paar keer uit en aan ging het metertje weer omhoog. Nu dus niet. Iemand een idee? (Meg II)
Bvd.
Heb met mijn vorige auto (Peugeot 307) het zelfde gehad. Bij mij bleek dit uiteindelijk te komen door een zo goed als overleden accu. Aantal keren inderdaad de benzinemeter die niet omhoog gehad, en een paar dagen later dus helemaal niet meer starten. l-
volgens mij is mn accu nog wel oke, paar maandjes terug nog gemeten e.d. verder ook nergens anders last van op t moment..
Iets met de vlotter niet goed? Waar die bij een Mégane 2 zit weet ik niet.
Ik zou denk aan de vlotter inderdaad, en anders misschien een kabelbreuk?
Dat laatste had onze Mégane I last van.
Als de vlotter kapot is gaat ie dan helemaal niet meer omhoog? Want hij gaat namelijk nog wel omhoog, maar na dezelfde stand voordat ik ging tanken, de actieradius op de boordcomp. gaat ook niet omhoog maar wel naar beneden.
Dan misschien "even" laten uitlezen.
Ik heb hetzelfde gehad toen mijn contact nog aanstond tijdens het tanken.....................moest wachten tot de volgende tankbeurt (met contact uit natuurlijk) en toen was ie weer oké.
Ik heb net ook een paar liters erbij gegooid om te kijken of het omhoog ging want omlaag gaan was geen probleem, ik heb het contact er idd ook afgehaald en voila hij schoot weer helemaal omhoog.
Toch blijft t vreemd, of moet je echt altijd het contact er helemaal af halen tijdens het tanken? Meestal doe ik nl. alleen de motor ff uit maar laat de kaart erin..
Contact moet inderdaad helemaal uit. De berekening word pas gemaakt na het contact opnieuw aan te zetten.
Heb ik weer wat geleerd !-!