Hier verder met de nieuwe aangekochte auto's etc.
heb m'n kleurtje gevonden :q
(http://www.bombersonline.com/thumbnailimage.aspx?filename=/Library/productimages/legerverf-400ml-6014_large.jpg&width=450&height=450)
Gewoon rollen die hab Gerard.
goeie kleur !-!
ga ik doen, military police style !-!
Cool
Doe je d'r dan ook van die grote zwarte sterren etc op plakken.. :D ;)
witte sterren jongen, geen zwarte...... zat zelf meer aan dit te denken
(http://1.bp.blogspot.com/_yhQkHDTt6wA/RsmyENcBasI/AAAAAAAABz8/wUTZCyzh358/s320/Military+Police+Crossed+Guns_e.jpg)
owja, kan ook, heb er verder ook geen verstand van hoor........ 8)7 ;)
Kijk eens aan, mooi kleurtje van de MP. Ik kreeg gelijk flashbacks toen ik het las:
(http://1.bp.blogspot.com/_A26HfPhjuZE/SBA_C-VDOiI/AAAAAAAAA9E/QPlv8Ariqlk/s400/5655.jpg)
8)7
zie hem zuur kijken naar z'n zoveelste nederlaag :D
@ stefan: is het originele logo van de US Military Police
Ok, geinig !-! :)
ben als alles goed gaat binnenkort de nieuwe eigenaar van een leuk amerikaantje.
(http://home.tiscali.nl/peip1/megane/35eeff660a0a000200efe27b5633f849.jpg)
gaat alleen nog een anderhalve tot twee maanden duren ben ik bang.
_o_ _o_ V8 met een edelbrock carb of al wat nieuwer spul????
velgen lijken verdacht veel op foose velgen :P
Indedaad een 5.0 l v 8.
Niet veel bijzonders aan het blok gedaan,maar komt vanzelf een keer als ik de tuning koorts krijg voor deze jongen.
Velgen weet ik niet of het foose wielen,zijn dacht 20 of 22 inch.
Da's weer eens heel wat anders dan een Megane :D ;)
Hopen maar dat de rust snel terugkeert in de Olielanden.
Anders wordt het met 5 pinpassen tanken :D
Met 5 pinpassen,
Je kunt je daglimiet verhogen hoor bij je bank, :q
Wel een vet ding. Hopen dat je hem snel hebt.
Dat met die 5 pinpassen zal wel mee gaan vallen komt nog een gastank in en zal voorlopig nog niet voor dagelijks gebruik zijn,hou voorlopig m'n zwarte megaantje er bij. Y
Dat ik hem voor de deur heb staan zal voorlopig nog wel ff duren. ;(
Ga maandag de order uit de deur doen om hem naar nederland te laten verschepen,dus voordat die hier is duurt nog wel ff. >:(
Dat is idd een keer heel at anders als een megane.
Hoop voor je dat het allemaal snel gaat en dat er geen schade onderweg ontstaat.
En als de auto er is,wens ik je er veel plezier mee.
Citaat van: matthew op 26 februari 2011, 17:02:50
Dat is idd een keer heel at anders als een megane.
Hoop voor je dat het allemaal snel gaat en dat er schade onderweg ontstaat.
En als de auto er is,wens ik je er veel plezier mee.
Wat ben je toch een vriendelijk persoon Matthew :D
Ik bedoelde geen schade onderweg,ga het verbeteren.
Scherp.
Ja die Matthew is maar gek met ons. :D 8)7 ;)
bedankt matthew
en hoop inderdaad dat die heel hier komt.heb al foto's gezien van een autotransport van amerikanen die met de neus rechtop in de grond stonden.foutje van de chaffeur.
Citaat van: matthew op 26 februari 2011, 17:02:50
Dat is idd een keer heel at anders als een megane.
Hoop voor je dat het allemaal snel gaat en dat er geen schade onderweg ontstaat.
En als de auto er is,wens ik je er veel plezier mee.
bruut ding. !-!
veel plezier ermee.
Heb vorige week mijn Mégane Grand Tour uit 2005 ingeruild op een Twingo Dynamique uit 2010 met de toch wel bijzondere kleur Brun Cajou Metallic. Een nieuwe Mégane, maar dan in de lease, is in bestelling.
(http://imganuncios.mitula.net/renault_twingo_1_2_16v_75_co2_airco_dynamique_nieuw_92381501104569292.jpg)
is idd een heel mooi kleurtje !-! _o_
Helaas, zal ik jullie moeten verlaten. :neen:. Ik heb zojuist een andere auto gekocht. Zaterdag mag ik hem ophalen. Ik wou graag wat jonger en wat sneller gaan rijden, en aangezien ik helaas niet kapot was van de IDE blokken en een Megane2 niet kan betalen is het geworden: een Stilo Abarth 2.4liter 5cilinder met 170 pk.Het is een semi-automaat met optie om te schakelen met flippers aan het stuur, pookje tikje omhoog of omlaag of volautomatisch. Verder alles erop en eraan, alles elektrisch gescheiden airco regensensor, 7 inch navi scherm etc, teveel om op te noemen en vinden jullie vast niet interessant :q
Hierbij foto van hoe ie er uit ziet, helaas niet foto van degene die ik krijg zaterdag, kan ik niet meer vinden op marktplaats omdat ie er al afgehaald is, maar zo ziet ie er wel uit, zelfde velgen en kleurtje. Echte foto's maak ik nog en volgen dan nog
(http://img577.imageshack.us/img577/4569/stiloabarth.jpg)
Jullie zullen mij nog wel eens hier tegen komen, want meganeclub.nl is ongeveer een soort van verslaving geworden, echt complimenten nog voor de site en de omgang met de mensen hier! !-!
Edit: Hierdoor komen binnenkort ook nog wat onderdelen te koop, zoals sportstuur met naaf, audio en ramentint. Hier wacht ik alleen even mee af hoe de audio in de stilo is, als dit me bevalt komt de post hier op internet. Dus als mensen op zoek zijn naar sportstuur of audio, even wachten dan komt er wat in de verkoop ;)
Veel plezier met je stilo dan in ieder geval.
Ik hoop dat je er niet teveel problemen mee krijgt.(dit omdat ik er niet veel goede verhalen van hoor).
Maar het zal idd een bommetje zijn.
Je bent hier natuurlijk altijd nog welkom op het forum.
En verslavend werkt het hier zeker.
Dankje ;)
Ja klopt er zijn mensen wat je op internet lees die vloeken erbij en er zijn mensen die zweren erbij en vinden het een superfijne auto. Je moet maar net geluk hebben, maarja dat heb je eigenlijk met iedere auto wel he. Het is net treffen, wij hebben vroeger ook een megane2 nieuw (lelijk groen vind ik nu haha :q) gehad thuis en ook superveel problemen mee gehad, hadden we ook pech mee. Maar zou er nu gerust nog een kopen hoor, ik schrik daar niet voor af. De IDE blokken zijn ook zoveel problemen mee, en deze heeft maar 98.000 gelopen en zitten echt superveel bonnen bij van grote beurten kleine beurten etc en alles wat er gemaakt is, dat zag er heel goed uit, zie je niet vaak bij 2ehands auto. Is afwachten hoe het bommetje het blijft doen, en hoe de bak het blijft doen (wel vet met die flippers schakelen zeg) maar dat zien we nog wel.
Aah mooi, wil hier zeker nog blijven kijken en jullie allemaal blijven volgen, topforum hier !-! Miss dat er later ooit wel weer een megane komt!
Veel plezier met je nieuwe auto Simon. Ziet er goed uit. !-!
Echter je weet toch dat ze maar 1 jaar de IDE blokken gemaakt hebben in de Megane en daarna weer normale 2.0 16v blokken?
Ja is het maar 1 jaar? ik dacht zelf wat meer jaren, maar die gewone 2.0 16v blokken zijn wat moeilijker te vinden en tja die zijn ook stukje prijziger. En toen kwam ik zo'n abarth tegen, voor dat geld zit er echt alles op en aan.
Maart 1999 tot Juni 2001. Inderdaad dus niet 1 jaar maar 2 jaar.
Van juni 2001 tot november 2002 zijn weer normale 2.0 16v geleverd.
Maar een abarth is ook mooi en snel! !-!
Ja zoiets dacht ik al, ja daarom deze keuze is gewoon zo gevallen nu. Abarthtjes mooie auto's en redelijk snel met alles op en aan. Het had ook zomaar weer een megane kunnen worden. Miss over paar jaar weer terug naar renault, of subaru! :q
Wel wat meegemaakt hoor met kopen zeg. Ik en mn pa vorige week zaterdag wezen kijken naar Stilo in breda, die week nog wat gebeld en eigenlijk zo goed als gekocht, op voorbehoud dat proefrit bevalt, komen we daar afgelopen zaterdag aan: ''Ja sorry had jullie telefoonnummer niet (had ie wel, zelfs mn mail nog), maar mijn zoon heeft hem donderdag al verkocht. ja toen was ik er niet, niet bij stil gestaan'' Ja joh lekker, bekijk het lekker joh l-
Ook ik heb sinds 2 weken een andere auto. Mijn vriendin en ik willen dit jaar lekker 3 weken met de auto op vakantie en met de cabrio hadden we niet genoeg ruimte voor de spullen die we mee willen nemen. Daarnaast kreeg ik na dik een jaar zonder problemen rondgereden te hebben, weer problemen met de inspuiteing enz. (bekende IDE kwaal). Dus zijn we gaan zoeken en heb ik dit pareltje gekocht:
(http://i426.photobucket.com/albums/pp350/Denmenneke/IMG_0285.jpg)
(http://i426.photobucket.com/albums/pp350/Denmenneke/IMG_0275.jpg)
(http://i426.photobucket.com/albums/pp350/Denmenneke/IMG_0276.jpg)
(http://i426.photobucket.com/albums/pp350/Denmenneke/IMG_0282.jpg)
(http://i426.photobucket.com/albums/pp350/Denmenneke/IMG_0286.jpg)
(http://i426.photobucket.com/albums/pp350/Denmenneke/IMG_0281.jpg)
Oke, het is geen Renault geworden, maar wel een franse auto ;) En ook al heb ik nu geen megane meer, ik kom hier regelmatig nog wel ff kijken...Veeeeel te leuk :)
Zo ook een nette auto! !-! Heel veel auto iig! Ziet er netjes uit, zowel van binnen nog als buiten, mooi zo met navi schermpje en dakraam. Vooral dakraam zou ik graag keertje willen, lijkt me zo lekker Y
Citaat van: cmonsprenger op 11 april 2011, 09:41:38
Zo ook een nette auto! !-! Heel veel auto iig! Ziet er netjes uit, zowel van binnen nog als buiten, mooi zo met navi schermpje en dakraam. Vooral dakraam zou ik graag keertje willen, lijkt me zo lekker Y
Is geen dakraam, maar een panoramadak ;) Soort raam in je dak wat niet open kan. Maar na de cabrio was dit een mooi alternatief om toch wat zon op mijn kale knar te krijgen :P
Ow wist ik niet, ook lekker toch. Al zou je een dakraam altijd dicht houden vind ik het nog mooi omdat je dan zo'n mooie lichtval in de auto hebt. En heb je met zo'n panoramadak natuurlijk ook :q
leuke wagens hoor cmonsprenger en denman,
maar denman, zit er geen scheur in dat panoramadak? Lijkt wel als je naar de laatste foto kijkt...
Maar in ieder geval veel plezier met jullie nieuwe wagens ;)
Citaat van: niXon op 11 april 2011, 11:40:41
maar denman, zit er geen scheur in dat panoramadak? Lijkt wel als je naar de laatste foto kijkt...
@niXon Is geen scheur hoor, maar een draadje van de garagedeur van de dealer. :)
owja :P nou je het zegt xD :D
Yes morgen ophalen. gister gekocht. onze nieuwe family car
(http://img638.imageshack.us/img638/5061/laguna1a.jpg) (http://img638.imageshack.us/i/laguna1a.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Megane eruit?
nee als tweede auto. Meg voor mij Laguna voor mn meisjes
!-!
We hebben de seat leon ingeruild voor deze auto met nagenoeg gesloten portomonnee. Dus ik is happy. geen vochtproblemen meer
goed bezig eric !-! !-!
blijf een laguna toch ook wel een mooie auto vinden.
al zullen daar een paar andere wielen ook niet slecht bij staan ;)
leuke wagen hoor Eric !-!
ja ik heb al gezegd tegen mn vrouw , schat. even kijken naar een ander setje dan kunnen hier de winterbanden omheen en een andere radio hoor. ze hebben de standaard radio toch al vevangen waardoor de stuurbediening het niet doet. Maar dat gaan we wel weer fiksen .
Hierbij wil ik jullie nog even fotootje van mijn nieuwe auto laten zien, ben er echt blij mee,rijd lekker en is me toch snel! !-! Gister meteen maar een goede wasbeurt gegeven met mn pa:
(http://img814.imageshack.us/img814/9331/imag0280q.jpg)
(hoop dat gelukt is zo via mobiel)
Edit: door deze velgen zijn de velgen van Rick dus ook eergister verkocht aan Edje, deze hebben der wel wat weg van he. Toen ook meteen flyers gekregen, dus al heb ik een andere auto,ik zal voor dit top forum gaan flyeren! !-! (zal er dan ook foto van maken met mobiel, heb al megane op t oog om binnenkort te flyeren :q)
Mooie bak hoor, veel rijplezier.
Auto ziet er heel mooi uit. Maar ik zie toch geen spons op de grond liggen he? ;)
Top !-!
Hou hem nethes Y
Haha ja klopt Rick, had mn pa op de grond laten vallen, dit was aan einde van de wasbeurt, was alleen nog keertje afspoelen. Spons is ook meteen weggegooid! Ik hoop hem ook netjes te houden! Het virus begint nu alweer te jeuken, embleemloze grill staat hem heel goed en miss verlaginkje, maar eerst mn lening bij mn ouders maar ff terugbetalen haha :D
@cmonsprenger zo is ie ook mooi:
(http://katalog-samochodow.pl/img/fiat-stilo-3d-2-4-20v-abarth-1.jpg)
Ook ik heb een andere auto gekocht, beviel me beter dan de oude repareren.
(http://i56.tinypic.com/1zvwg2u.jpg)
(http://i51.tinypic.com/2ajusmw.jpg)
Zit al een KW schroefzet onder en lichtmetalen LM velgen, dat scheelt mij dus weer money !-!
Mooie cabrio !-!
hele nette carbio indd
Mooie cabrio hoor, mare toch geen 2.0 16v IDE he? Ennuh volgens mij komt jou antenne niet helemaal eruit, moet je ff naar kijken. Rims en verlaging staan 'm goed.
Merci, nee 1.6 16V Zal is kijken naar die antenne.
Heeft maar een kleine antenne idd ;)
Net wagentje hoor !-!
Antenne gaat heel vaak kapot bij de cabrio. Lekker op deze hoogte laten, kleinere kans dat hij afbreekt.
Gaat hij wel naar beneden als radio uitstaat?
ps. perfect weer om een cabrio aan te schaffen !-!
Mooie cabrio hoor Y !-!
Weet ik zo niet of die antenne naar beneden gaat.... Maar heb goed signaal voor me radio dus doe er niks aan, vind de hoogte wel leuk zo.
Als je contact uit zet, hoort de antenne naar beneden te gaan. Dit voorkomt dat een idioot hem afbreekt 's nachts
nette wagen hoor !-! !-!
als je graag van je schroefsetje af wil stuur je mij maar een pmtje :D
Idd leuke wagen hoor thom,
en mij kun je ook altijd pmen als je van je schroefset af wil ;) haha
Van die schroefzet wil ik lange niet af. Wat een verschil met geen schroefzet, alsof je meer grip hebt op de weg ed.
hij is dan stugger he ;)(+ de looks)
Heb je de achterbank er ook bij gekregen?
Jep zitten er ook bij...
Ik rij sinds kort ook weer megane, nu een cabrio.
Het is wel het oude model megane cabrio ;)
(http://i49.photobucket.com/albums/f280/pdijk/auto/6172e471.jpg)
Netjes hoor. Lak ziet er goed uit op de foto !-!
Ziet er chique uit hoor! Heb je veel onderhoud ed moeten doen?
Mooie auto Thom.
En die Fiat is ook wel leuk,en verstandig om eerst de auto af te betalen voor je gaat verbouwen.
@paul
Mooie 19 hoor,heb je de laguna v6 er nu uit gedaan?
Mooie oude Megane cabrio hoor Paul.. ;) !-!
Paul, deze types megane cabrio's zijn volgens mij zéér schaars o-)
mooie 19 paul.
kun je leuke (nette) auto's van makien ;)
heb je ook plannen ermee?? o-)
De v6 is idd weg. Die is ingeruild op een luxe 2.2dci automaat.
Die fantastische v6 verbruikte teveel op de korte stukjes. 1:7 in de winter bij rustig rijden.
De dci moet nog gerepareerd worden, het blok ligt nu uit elkaar.
Nu heb ik dus 2x Laguna2 en 1x r19.
De 19 ziet er op de foto mooi uit, maar eigenlijk is het maar een hok.
Heeft rondom beschadigingen en de lak op de achterklep is dof.
Tuningsplannen zijn: remblokken en remschoenen en een motorsteun.
Kan ik tijdelijk lekker open rijden.
haha stoere tuningsplannen.
Veel plezier ermee.
Oh kwijl. Heb zelf ook een 19 cabrio gehad, maar dan de phase I 16v..... (zeldzaam....) Was echt de meest geweldige auto die ik ooit gehad heb. Helaas na de zoveelste motorschade op moeten ruimen, kon het niet meer betalen..... (snik)
Al een aantal tunings aanpassingen gedaan.
Remschoenen achter zitten erop, motorsteun, open luchtfilter van de laguna, en nieuwe uitlaatrubbers :q
Moet zeggen dat een 19 cabriolet goed in elkaar zit. de kap is stil en de carroserie redelijk stevig.
Met de 1.8 kom je goed vooruit, denk dat het voor een cabrio fijner is dan de 16v, die heeft onderin 0,0 koppel.
Na het overlijden van mijn Laguna, ben ik nu weer terug! En wel met een blauwe Scénic 1.6e RT Aut. uit 1998, met electrisch schuifdak, airco en cruise-control.
Dus ik ben weer terug van nooit weggeweest, haha
Nou, welkom terug van nooit weggeweest.
Wordt je nu ook meteen lid......?? -- ;)
Veel plezier met je nieuwe ride Rob.
Zo hehe eindelijk staat me nieuwe (nou nieuw) ride voor de deur.
(http://home.tiscali.nl/peip1/megane/IMG00030-20110512-1643.jpg)
Sweet :9~
Veel plezier met je boot ;)
Wanneer krijg je je kenteken ?
gave bak hoor drbiqs _o_
mooie auto.
Wat voor motor heb je erin?
maar ziet er strak uit.
Ik vind het helaas helemaal niks :neen: ;(
Zeker niet met de huidige benzine prijzen 8)7 :D
Of wellicht rijd ie op gas?
Zou er zelf nooit voor kiezen. Maar ik vind het wel leuke verschijningen op de weg. Wat voor blok ligt er in?
Hoi
Thanks voor de reactie's
Er ligt een 5.0 l V 8 small block in.
Ga volgende week voor een tweede keer voor een schouwkeuring er waren een paar kleine dingen die ik nog moest aanpassen
en dan volgt m'n kenteken later de week.
Er ligt nog geen gas in maar dit is wel de bedoeling,ga er niet echt dagelijks mee rijden meer voor de hobby en wat crousen.
Haha dat is eens wat anders dan een megaantje.
Mooi dat die goed is aangekomen.
Veel plezier ermee.
Machtige truck. There's no substitute for cubic inches... ;)
het is ook niet echt mijn ding. 8)7
Heb van het weekend een proefrit op het menu staan.... ;) mis toch wel wat vermogen dus beetje aan het kijken geslagen ;)
Je maakt het wel spannend zeg. ;)
http://www.autoweek.nl/rijimpressie/1046/Volvo-C30-Polestar :)
Citaat van: Jeroen op 25 mei 2011, 21:01:37
http://www.autoweek.nl/rijimpressie/1046/Volvo-C30-Polestar :)
Dat is een hele vette C30 :) had het filmpje al eens gezien :)
Tim koopt straks met zijn volle verstand een megane 3 RS
Dat zou wel mooi zijn.
Maar Tim is denk ik niet in een franse auto te slaan.
Ben benieuwd Tim.
(anders heb ik nog wel een clio kart voor je in de aanbieding).
Heb al eens in een fransoosje gereden... Citroën Saxo..was ook een leuk bakkie :)
Zie aanbieding,bij interesse graag een pmtje.
of een focus rs ...of een fiesta st....of een golf rs32...of ...of... :D
ik weet het..maar mn lippen zijn verzegeld ;)
doe je de RS nu alweer eruit Matthew? ;)
hoezo dat dan? :huh:
Alles is mogenlijk Ed.
Maar hij staat niet te koop ergens hoor.
Maar mocht er riemand zijn dan kan dat,en dan zal ik mijn nieuwe opties even bekijken.
op die manier.
agja voor een goed bod mag bijna alles weg :D
Net proefrit gemaakt en binnenkort heb ik een andere auto.
Hints: Europeaan met 200+pk :)
Laguna, espace, vel satis?
Geen Renault ;)
ds3r?
Wat is dat met jullie en Fransozen ;)
Een wagentje uit de Vag-groep?
Nope...het is weer een C30 geworden, de huidige beviel me prima alleen miste ik nog wat power...en daar hebben ze bij Volvo een mooie oplossing voor gevonden...en die heet T5 :)
(http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/255674_132685243475988_100002035397763_239566_3012951_n.jpg)
Volvo C30 T5 Summum (maar toch nog iets luxer dan huidige C30), standaard 220pk, al heeft deze een anabolenkuur ondergaan en ander uitlaatsysteem gekregen -> 260pk.
!-! hele mooie auto
Nette bak. Een 5 cilinder met turbo toch? Daar ga je veel plezier mee hebben. !-!
Idd Benjamin, 2,5 liter met turbo.
Hele mooie auto tim !
Ik heb ook wel een zwak voor volvo vind de v60 errig gaaf in r dising !-! Deze is ook r dising tog ?
Veel plezier er mee ;)
!-!
Citaat van: Rodney op 29 mei 2011, 09:59:04
Hele mooie auto tim !
Ik heb ook wel een zwak voor volvo vind de v60 errig gaaf in r dising !-! Deze is ook r dising tog ?
Veel plezier er mee ;)
Is idd R-design (was de huidige ook al) :)
jammie !-!
blow off dumpvalve erop? o-)
erg stoer bakkie o-)
zozo...
Lekker hoor Tim, zeer knappe bak _o_ !-! !-!
Waar staat die geldboom van jou, dan kom ik daar ook eens eeb half uurtje plukken... :D 8)7
Ben heel benieuwd naar de ervaring t.o.v. je huidige C30 (en die van mn collega ;)) en de Celica die je hiervoor had Y :q
Zat ik nog redelijk in de buurt :)
redelijk? je zat t.o.v. de ander gokjes bijna ''spot-on'' ;) Y
Maakt niet uit 't ziet er !-! strak uit (ook in het zwart) Y
Na 2 jaar mijn megane te hebben gereden heb ik besloten om een andere auto te gaan kopen.
Km-stand van de megane werd me te hoog en het onderhoud werd steeds duurder.
na lang zoeken is het een Fiat Stilo 1.8 uit 2003 geworden.
Foto's zeggen meer dan woorden dus bij deze.
(http://i914.photobucket.com/albums/ac346/Gyszjj/stilo1.jpg)
(http://i914.photobucket.com/albums/ac346/Gyszjj/stilo2.jpg)
(http://i914.photobucket.com/albums/ac346/Gyszjj/stilo3.jpg)
Ik zal dit forum zeker blijven volgen want de megane blijft toch altijd mijn favoriete auto en de projecten zijn zeer interessant!
Het megane virus zal nooit uit mn lichaam gaan dus ik weet ook zeker dat ik ooit weer een Megane zal rijden! ;)
Voor nu bedankt voor alle hulp en informatie die ik hier op het forum heb kunnen vinden !-! TOP
Stilo´s blijven mooie wagens!
stickers zijn niet echt mijn smaak. zou persoonlijk alles eraf halen, en als er toch stickers opmoeten deze in de stijl van de Renault Gordini´s doen (dus 2 smalle witte streken asymmetrisch over de auto) en dan een paar witte spaakvelgjes om het af te maken.
ter illustratie:
(http://www.autoscoops.be/files/imagecache/full_width/nieuws/2010/03/renault-clio-gordini-rs-3.jpg)
Ik snap wat je bedoelt ;)
vind zelf de striping wel mooi! de versiering bij de wielkasten gaat er af.
Mooie keuze Gyszz! Precies dezelfde reden dat bij mij de megane eruit is gegaan,heb er zelf ook een, alleen dan de abarth versie. Erg fijne auto, tot nu toe nog geen problemen mee, behalve wat remmen en banden dan. Maar hij ziet er netjes uit, mooi al gecleanede achterklep, en abarth pakket erop zo te zien. Verder alles erop en eraan ook? Ben wel persoonlijk ook geen fan van de stickers. Miss optie om de bumperstrips mee te laten spuiten in kleur, staat hem erg goed! !-!
Dan zal ik je nu wel tegen gaan komen op Stilo Gruppo Sportivo haha! :q
Er staan inderdaad al wat dingen op de planning haha!
stootstrips worden meegespoten, evt andere uitlaat en 18" velgen. Ook wil ik een nieuw type grille met het nieuwe Fiat logo.
Het enige probleem dat ik er nu mee heb is de airbag storing, maar die wordt ASAP opgelost.
Abarth heb ik ook voor gekeken, maar heb ik voor nu toch nog maar vanaf gezien haha.
Nog 5 km te gaan in de C30 2.0 daarna verder in de C30 T5 \o/
zal als het weer een beetje meewerkt van het weekend wat plaatjes schieten :-)
Citaat van: Tim op 8 juni 2011, 08:42:36
Nog 5 km te gaan in de C30 2.0 daarna verder in de C30 T5 \o/
zal als het weer een beetje meewerkt van het weekend wat plaatjes schieten :-)
Tim geniet ervan en alvast veel plezier met de nieuwe aanschaf!
Heb ik wat gemist Tim? Een t5 klinkt iig goed. Y
Citaat van: Gyszz op 8 juni 2011, 08:11:52
Er staan inderdaad al wat dingen op de planning haha!
stootstrips worden meegespoten, evt andere uitlaat en 18" velgen. Ook wil ik een nieuw type grille met het nieuwe Fiat logo.
Het enige probleem dat ik er nu mee heb is de airbag storing, maar die wordt ASAP opgelost.
Abarth heb ik ook voor gekeken, maar heb ik voor nu toch nog maar vanaf gezien haha.
Oke mooie plannen, uitlaat moet er bij mij ook nog onder komen, maar komt er volgend jaar wss. Dan laat ik volledig custom RVS maken, met links en rechts 1 uitlaat (geen dubbele dus). Velgen hou ik wel zo, originele abarth velgen vind ik mooi genoeg. Maar miss komen er ooit nog wel andere op! Tip voor nieuwe logos, even op ebay.co.uk kijken. Heb ik mijn abarth logo ook besteld. Heel makkelijk te vervangen btw;)
Ja die airbag storing wil bij mij ook wel eens komen, komt meestal als iemand meerijd, dan ligt dat sensormatje bij bestuurdersstoel beetje dubbel ofzo. Waarom afgezien van de abarth dan? Qua prijs zit er niet veel verschil meer tussen.
Citaat van: Dennis Postma op 8 juni 2011, 09:43:20
Heb ik wat gemist Tim? Een t5 klinkt iig goed. Y
Je hebt idd iets gemist;) plaatje staat op de vorige pagina:)
Wil zelf ook een duplex uitlaat idd!
en voor de grille kijk ik toch ff bij de dealer,, krijg hem op ebay niet gevonden,, alleen de standaard grille die er nu ook in zit. kan ik gelijk vragen voor de logo's
Citaat van: cmonsprenger op 8 juni 2011, 11:03:58
Waarom afgezien van de abarth dan?
vooral omdat de verzekering moeilijk deed over het vermogen in combinatie met mn leeftijd en het aantal schadevrije jaren dat ik heb 8)7 (duur ongelukje gehad in duitsland afgelopen jaar :x )
en was verder ook niet echt kapot van de automaat, vind het toch fijner om zelf te koppelen en schakelen haha (wss een kwestie van wennen maar goed). En de nieuwere abarths met een handbak waren me wat te duur.
Oke duplex uitlaat? Is dat een kant en klare? Of ook custom made?
Maar je hebt voor een ander logo geen andere grill nodig hoor? Je kan je grill beetje losklikken aan bovenkant, maak je aan achterkant moertje los (M8 of M10 ofzo) en dan kan je je logo er zo af pakken en nieuw rood fiat logo weer monteren met zelfde moertje. Hier voorbeeldje voor zo'n logo, moet je grande punto (abarth) logo hebben, die past namelijk. Mijne was 18 pond, dus was ik in totaal iets meer dan 20 euro kwijt. Deze die ik nu als voorbeeld heb is wel iets duurder,maar heb ik snel gepakt, moet je zelf maar kijken of je goedkopere kan vinden;) http://cgi.ebay.co.uk/FIAT-GRANDE-PUNTO-FRONT-GRILLE-BADGE-NEW-RED-FIAT-LOGO-/310322747594?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4840ad58ca
Ja oke dat snap ik, deden ze bij mij ook moeilijk over. Vandaar dat ie op mijn ouders naam staat nu! Nou automaat is idd wennen, maar is ideaal, superfijn in de stad en in files en als je je pedaal flink intrapt kan jij dat nooit bijhouden qua schakelsnelheid, schakelt ie in 0,3 a 0,4 van een seconden en dan is ie dus helemaal klaar met schakelen. Idd een handgeschakelde had ik ook wel leuk gevonden, maar die vond ik ook te duur, die zijn net wat jonger he!
Duplex is volgens mij links + rechts dus kan kant en klaar of custom geloof ik.
Ik wil de facelift grill,, vind ik wat netter staan, vooral bij de kleur van mijn auto en de accenten die hij al heeft.
(http://www.fiatforum.com/gallery/data/500/medium/DSC006323.JPG)
En dan met het nieuwe fiat logo.
maar goed ik kom je ook vast nog wel tegen op het Gruppo sportivo Stilo forum ;)
ik zie fiat, ik zeg verkeerde forum :q
klopt :P
vandaar was het hier nu ook einde discussie/gesprek :x haha
Oh gelukkig,want ik was al bang dat ze hier nu ook fiat technisch topic's gingen openen,dan hebben we nog meer werk mee als Renault :q
En al helemaal met een Stilo (zo blij dat ik daarvan af ben l-)
Nee een ford, dat is wat. Het heeft allemaal iets, of het nou franse, italiaanse,japanse,duitse wat voor ook autos zijn, alle autos hebben wel iets waar mensen niet tevreden over zijn..
Nou, da's helaas niet helemaal waar wat je zegt Simon... :neen:
Het is helaas al jaren zo dat bettrouwbaarheid van franse en italiaanse auto's op een lager niveau staat als duitse / japanse auto's
Lees de autoweek tevredenheids trofee er maar eens op na zou ik zeggen.
Al jaaaaaaaaaaaren achter elkaar zijn japanse auto's te vinden in de top 10 en franse auto's op de laatste plaatsen, met italiaanse auto's daar net boven..
;)
En dat Nils zijn opmerking zo maakt kan ik me goed voorstellen, want wat hij allemaal niet heeft gehad met die Stilo van hem in de periode dat hij hem had... ongelofelijk... l- l- l- l- :cry: :cry:
Ja maar natuurlijk dat snap ik zelf ook. We hebben thuis ook een BMW en er gaat toch echt niks boven duitse degelijkheid. Ook japanners heel betrouwbaar, vooral goeie blokken, maar ook daar zijn er genoeg mensen die vloeken op japanners, dat blijf je altijd houden bij ieder merk, dat is beetje wat ik bedoelde. Renaults word ook vaak genoeg slecht over gepraat in het algemeen, op school lachte ze mij ook uit dat ik een renault reed, maar boeide me niet, ik blijf mijn megane coupetje een heel fijne auto vinden, ik had er weinig problemen mee, terwijl er anderen gruwelijk pech hebben en er een hekel aan hebben. Wat Nils met zijn stilo meegemaakt heeft, kan toeval zijn, kan altijd zo zijn bij stilo's, maar door zo'n opmerking te maken schiet niemand iets op. Wij 2 zijn dolblij met onze Stilo's en dan krijg je zo'n opmerking van iemand die ik al tijd niet heb gezien op meganeclub op zo'n minderwaardige en voor-gek-verklarende-manier. Is dan niet leuk om te horen en word je er beter van?, denk het niet..
Nouja genoeg over fiats haha laten we het hier maar bij renaults houden, want verder blijft qua omgang met elkaar en alles hier een topforum !-!
Da's de juiste instelling Simon, maar niet te snel op je tenen getrapt zijn he.. ;) :neen:
Ik hoop dat jij juist heel veel plezier zal hebben van je Stilo Y !-!
Laten we het ook hopen komt goed! !-! Onderhoud wordt zeker niet op bezuinigd, binnekort grote beurt met d-riem etc terwijl eigk nog niet hoefd!
Ga mijn meganetje toch wel missen, zal met moeite mijn sleutels overhandigen als ie ooit nog verkocht word haha :q Ooit komt er nog een megane terug! :q
Verder blijf ik jullie mooi volgen en zal volgende keer er wel niet tegenin gaan, normaal ben ik niet zo snel op mn tenen getrapt hoor! ;)
Misschien hier binnenkort ook weer wat nieuws.
Niet ipv de XC maar erbij, een leuk cabriootje 8)
Citaat van: cmonsprenger op 15 juni 2011, 20:46:34
Nee een ford, dat is wat. Het heeft allemaal iets, of het nou franse, italiaanse,japanse,duitse wat voor ook autos zijn, alle autos hebben wel iets waar mensen niet tevreden over zijn..
Ik had er ook een smiley bij,en ik weet als geen ander dat er wat problematische Reanult's zijn.(werk er al 11jaar).
Ik wens je ook gewoon veel plezier met je nieuwe ride.
@Jeroen
Wat voor een cabriootje?
(http://farm6.static.flickr.com/5099/5393387918_07e093bd81_z.jpg)
Alleen is de velg niet meer rood.
Ga vanavond kijken of het wat is.
Golf 1/2 cabrio ??? !-!
Golf1 G60 cabrio.
Geheel gerestaureerd en gereviseerd (zeer recent gebeurt met rekeningen en foto's ter inzage).
- Achteras van Golf2 G60 –inclusief schijfremmen-
- Remmen voor zijn geventileerde schijven met grote klauwen (G60)
- Stabilisatiestangen (onder en boven) van het merk "Einbach"
- Verzwaarde RVS motorsteunenv EPS uitlaat systeem
- De motor levert 200 PK (uitdraai ter inzage)
- Sacs sport koppeling
- Geflode G-lader, software van JD Enginering
- Afgedraaid vliegwiel
- Interieur: "Classic line" met crème lerenbekleding
- Elektrische voorstoelen (van een Corrado G60)
- Voorstoelen en achterbank zijn opnieuw bekleed
- Auto is geheel nieuw opgespoten
- Nieuw elektrische kap
- BSS luchtvering
- BBS RS 003 hoogglans verdicht
Klinkt allemaal goed, hoop dat de auto er in het echie ook zo bij staat Y
Nou, ik ben zeker benieuwd Jeroen Y
Ga je weer met airride op pad jeroen?
Zo dat ene fototje ziet er goed uit.
Het zit erop en er weer afhalen is ook zo'n klus ;)
Hier staan wat oudere foto's (http://www.flickr.com/photos/pvpmk/sets/72157625918097538/show/)
Leuk wagentje Jeroen.
Ben er net van terug, auto is in top conditie.
Slaap er een nachtje over en morgen de beslissing nemen.
Heb geen 2e auto nodig, is puur om af en toe eens een stukje mee te cruisen en eventueel een meeting te bezoeken.
Ben alleen totaal niet bekend in de vw scene.
Maar de auto is super mooi en dik.
Succes om een keuze te maken. Ziet er in ieder geval erg netjes uit en nergens is op bezuinigd.
Een nachtje over slapen (mocht het nog slapen worden) :D maar VW type I een goede keuze en een miskoop kan het gezien de foto's niet zijn, laat staan dat zo'n auto nu alleen maar meer in zijn waarde stijgt "dus twijvel daar niet te lang over" (meestal zijn ze je dan net voor) ;) In iedergeval welterusten en sucses 8) (Gas d'r bi-j dat stond vroeger op mijn achterruit van de Witte VW GTS type I, uit '83 KF-35-RG, 572.962km op zijn teller) :) dat was mijn eerste trots !-!
(http://www.5cabrio.nl/upzooi/verkleind%204.JPG)
(http://www.5cabrio.nl/upzooi/verkleind%205.JPG)
(http://www.5cabrio.nl/upzooi/01.jpeg)
(http://www.5cabrio.nl/upzooi/02.jpeg)
(http://www.5cabrio.nl/upzooi/03.jpeg)
Jeroen, het is een mooie auto "echt !-! strak" maar die ronde koplampen zijn niet orgineel, deze waren slechts voorheen vierkantig Y maar die zijn slechts schaars te verkrijgen inclusief gril _o_
Vind die ronde lampen juist mooi.
Mooie wagen Jeroen. Succes met het nemen van de beslissing ;)
Mooi dat het kenteken aan de achterkant onleesbaar is (en aan de voorkant niet... :neen: :D :D)
Besloten om het niet te doen.
Ik twijfelde te veel en dan moet je het niet doen.
Precies, grote kans dat je dan rond gaat rijden met spijt. Met zulke bedragen zou ik ook op zeker spelen!
Ben geen volkswagen liefhebber,maar deze vind ik bijzonder dik :)
dikke golf jeroen.
maar zeg je nou dat je het niet gaat doen? :neen:
Nee, heb de auto niet genomen.
Was iets te veel geld voor een autootje erbij.
Maar wel opzoek naar een andere, vanavond richting België:
(http://www.5cabrio.nl/upzooi/golf.jpg)
deze ziet er ook netjes uit jeroen.
al zal ik er wel een paar nette bredere sloffen onderzetten. Y
Helaas mijn renault cabriolet avontuur is voorbij. Doordat iemand dacht nog snel even voor mij af te slaan is mijn auto totall loss. Gelukkig ben ik er lichamelijk ongedeerd bij gebleven.
(http://i1181.photobucket.com/albums/x428/reneboogie/IMAG0178.jpg)
(http://i1181.photobucket.com/albums/x428/reneboogie/IMAG0173.jpg)
De deur aan de bestuurderskant ging ook niet meer open dus het is erger dan het lijkt.
Daarom ben ik gaan kijken naar een andere auto en vond deze:
Ford Fiesta ST150 maar dan gechipt en gemodificeerd tot 200+ pk.
Uitlaat was wel rot maar daarvoor heb ik de auto ook goedkoper gekregen.
(http://i1181.photobucket.com/albums/x428/reneboogie/IMAG0221.jpg)
(http://i1181.photobucket.com/albums/x428/reneboogie/IMAG0218.jpg)
(http://i1181.photobucket.com/albums/x428/reneboogie/IMAG0219.jpg)
Nu zijn we 2000km verder en is het rechtersierstuk eraf gebroken.
(http://i1181.photobucket.com/albums/x428/reneboogie/IMAG0222.jpg)
Maar inmiddels is ook dit verholpen doordat ik bij Maxi Performance in Hengelo een nieuw RVS links en rechts systeem heb laten plaatsen. icm een lowsounddemper maakt hij nu 40% minder lawaai. Heerlijk !-!.
(http://i1181.photobucket.com/albums/x428/reneboogie/IMAG0227.jpg)
Ik zal dus niet veel meer op het forum zijn maar wil nog wel meedenken bij problemen Y
Goed dat je zelf niks hebt.
Jammer van de megane.
Maar veel plezier met je bommetje.
Whoa! Gelukkig maar dat je zelf niets hebt opgelopen...En veel rijplezier van je nieuwe kogel ;)
Citaat van: edje op 21 juni 2011, 19:28:32
deze ziet er ook netjes uit jeroen.
al zal ik er wel een paar nette bredere sloffen onderzetten. Y
Viel toch wat tegen:
1e indruk niet goed.
Kap niet in een beste staat, erg laag, velgen redelijk, interieur slechte staat.
Maar technisch veel aangedaan, distri, waterpomp, spanrol, de nodige pakkingen, rubbers, wielophanging allemaal vernieuwd.
Zover je de onderkant kon zien was helemaal prima in orde.
Plaatwerk netjes, geen deukjes, nieuw gespoten.
Test ritje gemaakt, nieuwe tuning uitlaat maakt veel herrie, auto ligt te laag dus wielen lopen aan (nieuwe v maxx schroefset, dus gemakkelijk omhoog te schroeven) maar reed verder wel goed.
Al met al een twijfel geval.
Jongen is er aan begonnen, inmiddels een kindje gekregen en hij heeft een probleem met de Belgische keuring.
Hij wil de auto laag hebben en daarmee komt hij zeer moeilijk door de keuring.
Vandaar gestopt met het project.
Conclusie, auto technisch ok, geen roest, netjes gespoten maar moet een nieuw interieur, nieuwe kap, nieuwe velgen en een nieuwe uitlaat hebben.
En dan is de vraagprijs te hoog + het gedoe om hem intevoeren.
Auto is nog niet van de lijst af maar staat nu ff niet meer bovenaan.
(http://www.5cabrio.nl/upzooi/d02.jpg)
(http://www.5cabrio.nl/upzooi/d03.jpg)
(http://www.5cabrio.nl/upzooi/d04.jpg)
Maar ze zeggen wel eens dat 3x scheepsrecht is, onderstaande ga ik volgende week bekijken:
(http://i205.photobucket.com/albums/bb55/cabriodriver_photos/cabbie%20mk1/P1250526_resize.jpg)
Ik vind dat egt zulke gave golfjes.
Egt 10 x mooier als die nieuwe.
Lekker recht hoekig dat vind ik mooi.
!-!
je kiest wel de mooie golfjes eruit jeroen.
die laatste is echt super vet.
en die wielen zijn hemels !-!
@rene1969
beste schade.
maar ook wel een leuke ford.
al vind ik persoonlijk die bumpers niks :neen:
als dat de enige schade is wil dat wel weer klaar.de deur word geblokkeerd door het spatbord.
Citaat van: rene1969 op 21 juni 2011, 23:39:10
Helaas mijn renault cabriolet avontuur is voorbij. Doordat iemand dacht nog snel even voor mij af te slaan is mijn auto totall loss. Gelukkig ben ik er lichamelijk ongedeerd bij gebleven.
(http://i1181.photobucket.com/albums/x428/reneboogie/IMAG0178.jpg)
(http://i1181.photobucket.com/albums/x428/reneboogie/IMAG0173.jpg)
De deur aan de bestuurderskant ging ook niet meer open dus het is erger dan het lijkt.
Daarom ben ik gaan kijken naar een andere auto en vond deze:
Ford Fiesta ST150 maar dan gechipt en gemodificeerd tot 200+ pk.
Uitlaat was wel rot maar daarvoor heb ik de auto ook goedkoper gekregen.
(http://i1181.photobucket.com/albums/x428/reneboogie/IMAG0221.jpg)
(http://i1181.photobucket.com/albums/x428/reneboogie/IMAG0218.jpg)
(http://i1181.photobucket.com/albums/x428/reneboogie/IMAG0219.jpg)
Nu zijn we 2000km verder en is het rechtersierstuk eraf gebroken.
(http://i1181.photobucket.com/albums/x428/reneboogie/IMAG0222.jpg)
Maar inmiddels is ook dit verholpen doordat ik bij Maxi Performance in Hengelo een nieuw RVS links en rechts systeem heb laten plaatsen. icm een lowsounddemper maakt hij nu 40% minder lawaai. Heerlijk !-!.
(http://i1181.photobucket.com/albums/x428/reneboogie/IMAG0227.jpg)
Ik zal dus niet veel meer op het forum zijn maar wil nog wel meedenken bij problemen Y
@edje
De achterbumperkant is ook niet helemaal mijn smaak. Misschien als ik weer wat geld heb dat dit veranderd word. Eerst wil ik er een schroefset onder hebben want een ophangpunt van de achterbumper is al afgebroken door de oprit bij mijn werk. Ondanks dat ik er met 1km/h overheen reed. Inmiddels is de oprit veranderd maar in Nijmegen zitten genoeg verkeersdrempels waar je onmogelijk overheen kunt rijden.
@Roy16v
Idd blokkeerde het spatbord de deur. Maar verder was het zo dat ik toch nieuwer wilde rijden en de verzekering als schadebedrag+verkoop wrak precies mijn vraagprijs uitbetaalde. Ik heb nu nog de roadbox en het windscherm thuisliggen evenals de orginele koplampen. Deze zouden anders bij de prijs inbegrepen zijn haha
Na de nodige cabrio's bekeken te hebben deze avond eindelijk geslaagd.
Nooit gedacht dat ik ooit een groene auto zou hebben :D
http://link.marktplaats.nl/461678701
Gefeliciteerd met je nieuwe aanwinst !-!
Jeroen, gefeliciteerd. Leuke auto en de kleur vind ik ook mooi.
persoonlijk vind het kleurtje niet echt geslaagd :neen:
maar verder een leuke wagen.
veel plezier ermee !-!
Ik vind de kleur persoonlijk ook niet zo geweldig nee. :neen:
Ging ook met enig voorbehouden qua kleur naar de auto kijken.
Maar in het echt staat het mooi.
Verder is de auto voor zover ik het kan inschatten in top staat.
Ik kwam bij de auto aan en dacht gelijk dit is hem.
Bij de andere auto's was er wel iets wat me niet aanstond.
Interieur is netjes maar van stof.
Wil dit van de winter laten bekleden in leer.
Vandaag de verzekering geregeld, kan nog niet als oldtimer verzekerd worden.
Dit kan pas in Januari 2012 als de auto 20 jaar is.
Maar dan waarschijnlijk eerst laten taxeren.
Morgen ophalen hopelijk is het droog en zonnig 8)
Gefeliciteerd! Ziet er uit als een nette wagen voor zijn leeftijd. Kleur vind ik wel mooi. Het is weer iets anders dan bijv blauw.
Ziet er leuk uit !-! Alleen oldtimer is toch pas per 25 jaar oud? Of is dat voor de verzekering weer anders.
En belastingtechnisch heeft het tegenwoordig ook nauwelijks nut meer :huh: Per 1 januari 2012 wordt de regeling voor auto's van na 1 jan 1987 afgeschaft :huh:
De kans bestaat btw dat binnenkort mijn Mégane eruit gaat, en de volgende er voor in de plaats komt:
Ik wil dan wel lid blijven, maar als sympathisant Y
(http://94.100.114.138/1345300001-1345350000/1345335201-1345335300/1345335214_6_18QC.jpeg)
anders neem je iets veiligs als een polo 8)7
is een leuke wagen mike.
autotje van de zaak denk ik dan? o-)
Als ik aangenomen wordt bij Centric wel ja :P
Dan wordt het precies die :P
Ik heb over 2 weken een sollicitatie, maar ik houd goede hoop :P Gaat via een collega van me hier bij Tata :P Dus moet wel lukken denk ik zomaar :P
Citaat van: Jeroen op 1 juli 2011, 13:13:11
Ging ook met enig voorbehouden qua kleur naar de auto kijken.
Maar in het echt staat het mooi.
Verder is de auto voor zover ik het kan inschatten in top staat.
Ik kwam bij de auto aan en dacht gelijk dit is hem.
Bij de andere auto's was er wel iets wat me niet aanstond.
Interieur is netjes maar van stof.
Wil dit van de winter laten bekleden in leer.
Vandaag de verzekering geregeld, kan nog niet als oldtimer verzekerd worden.
Dit kan pas in Januari 2012 als de auto 20 jaar is.
Maar dan waarschijnlijk eerst laten taxeren.
Morgen ophalen hopelijk is het droog en zonnig 8)
Voor die verzekering zou ik maar eens verder kijken,moet echt als old-timer kunnen hoor,maatje van me had een thunderbird van 15 jaar oud ook als oldtimer.... (mits het maar een beetje speciaal is,en dat zijn cabrio's snel hoor)
Helaas staat de Golf 1 Cabrio niet in het "De onschatbare klassieker" boek en daarom kan hij nog niet als klassieker verzekerd worden.
Geeft niet, nu gewoon WA verzekerd.
Als ik de auto leuk blijf vinden dan van de winter taxeren en goed verzekeren.
Leuke golf Jeroen!
Ik ben geen Golf fan, maar zulke apparte golfjes zijn wel erg leuk!
Citaat van: Benjamin Renon op 1 juli 2011, 13:28:56
Het is weer iets anders dan bijv blauw.
haha..... 8)7 :D
het is inderdaad iets anders 8)7
En opgehaald:
(http://www.5cabrio.nl/upzooi/cabrio2.jpg)
(http://www.5cabrio.nl/upzooi/cabrio3.jpg)
Heerlijk met kap open over de snelweg met zo'n 100 km/h 8)
Is best te doen maar ga toch maar zo'n windscherm bestellen.
Verder nog dikke platen en van de week ff kijken om de voorkant wat lager te leggen.
Dan van de winter als de auto bevat en een blijvertje is het interieur in het leer steken.
ik moet zeggen dat de kleur op deze foto's er wel beter uitzien dan bij de advertentie.
erg mooie wagen.
inderdaad nog even van voren zakken en een koe om je stoelen o-)
maar ene windscherm is wel must eigenlijk bij een cabriolet.
veel plezier ermee o-)
Ziet er netjes uit Jeroen.
Veel plezier ermee.
Maar als jong timer moet dan toch wel kunnen verzekeren.
Achja komt vast wel goed.
Knappe kar Jeroen. Y
Veel cabrio plezier dan maar Jeroen !-!
ik ga waarschijnlijk van het weekend bij de auto kijken.
http://link.marktplaats.nl/466908275
Da's heel wat anders dan een Meg coupe.. :D Y !-!
ja klopt.
hoop ook echt dat het wat is en dat hij motorisch gewoon goed is.
Citaat van: sijm138 (jesse) op 18 juli 2011, 21:45:33
ik ga waarschijnlijk van het weekend bij de auto kijken.
http://link.marktplaats.nl/466908275
Dat is inderdaad wat anders.
Maar wel mooi spul!
Ben ook gek van camaro's,maar matzwart op een amerikaan is zoooooo fout (en vind de vroegere net ff mooier,'69 is de bom!!!,maar weer niet te betalen)
Is idd een prachtauto die Camaro, maar ben het wel met Roadkill eens dat de Gen1 Camaro de bom blijft :P
klopt maar die zijn ook tien keer zo duur.
maar moet eerst kijken nog en als hij niet door gerot is , gaan ik in verloop van tijd laten overspuiten.
wel een mooi karretje hopen voor je dat het wat word !-!
mischien raar vraagje maar weet je ook hoe lang hij al op lpg gelopen heeft mischien ook wel even handig inverband met cilinder kop ?
maar verders wel dikke bak :afro:
nee dat zou ik zo niet weten.
over het algemeen met goed onderhoud kunnen ze tonnen lopen op gas.
idd vooral de muscle car heeft er weinig moeite mee.
dankzij zijn geniale bouw _o_
En zoals bij sommigen al bekend (vooral degene die ook op de franse autodag waren) is mijn Mégane eruit :P Gister met mijn werk de Aygo omgezet. Dus dit is momenteel ook mijn privewaggie :P Ik post vanavond wel even een foto van het Peak-IT "monster" :P lol
Aygo is zwaar ondergewaardeerd, stoplichtsprintjes zijn leuk om te doen. In zn 1 naar de 50-55, in zn 2 naar de 90-100 :)
Tja dat die dat kan halen zegt nog niks over de tijd die daar over doet he.
Maar leuk te horen dat die bevalt.
Opzich valt het wel mee allemaal hoor. Het is een 3pits 12 klepper... Dus hij trekt redelijk rap op met zijn kleine 700nogwat kilo. Alleen is 4 kleppen per cilinder niets voor een 1 liter. Hij trekt rap op, maar ik lage toeren zit er gewoon geen vermogen in.
Kleine motoren geef ik nog steeds de voorkeur aan een 4 pits 8 klepper.
Ben nu ook hard op zoek voor een (half) lederen interieur voor de 206 van mijn vriendin :P Haar bijrijdersstoel heeft het begeven (klikt niet meer vast dus de rugleuning is een stuk speelgoed :D ) en haar elektrische schuifdak moet een nieuwe servomotor hebben :P Dus ik blijf wel lekker bezig zo alles bij elkaar :P
Citaat van: matthew op 28 juli 2011, 23:22:47
Tja dat die dat kan halen zegt nog niks over de tijd die daar over doet he.
Maar leuk te horen dat die bevalt.
Ja dat is ook weer zo, maar blijft een leuke auto om mee te spelen haha
Tis ook een speelgoedwagentje :P Dit is niets meer dan een Dinky Toy op Steroïden :P
Voor inde stad zijn het leuke wagentjes die Aygo's (en C1/107's) maar op de snelweg moeten ze niet teveel op de linkerbaan gaan rijden... :neen: ;)
Verder naar een nieuw deel 11 !-!