Renault Mégane Club

Mégane 2 Technisch 2002-2009 => [Mégane 2] Overig => Topic gestart door: MeganeGRN op 1 september 2010, 13:58:35

Titel: Cruisecontrole knopjes op stuur
Bericht door: MeganeGRN op 1 september 2010, 13:58:35
Hallo iedereen,

Iemand die weet of ik de (rechts op stuur met letters R - O) cruisecontrol knopje kan vervangen?

Deze werkt wel maar zit echt losjes, en is niet uit te krijgen oftewel ik heb er niet teveel aan getrokken. Iemand ervaring mee hoe je het eruit kan krijgen en waar ik nieuwe (losse knopjes) kan halen? Ik mis ook de knopje van de (automaat) versnellingspook en bij dealer moet je de hele pook kopen (80 euro), los word het niet verkocht :( ,

Ergens een 2e hands Megane onderdelen zaakje?

Het betreft een Megane 2004 2.0 16v. automaat.

Grtjes.
Titel: Re:Cruisecontrole knopjes op stuur
Bericht door: A110 op 1 september 2010, 17:13:13
Sloop!!

Die knopje's zijn los leverbaar, let wel op het is een set dus de knop + en - en de knop R en O moet je compleet vervangen. Kost niet zo duur ongeveer 6 tientje's.
Om deze knopje's te vervangen zal de airbag eruit gehaald moeten worden. Om de airbag te demonteren moet het systeem geblokeerd worden om het afgaan tegen te gaan. Dit zal met een diagnosetester gedaan moeten worden.
Titel: Re:Cruisecontrole knopjes op stuur
Bericht door: matthew op 2 september 2010, 22:44:49
Idd knopjes op het stuur zij ongeveer 60 euro.

80 euro voor de automaatpook vind ik ook niet echt duur.
EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev